Виробництво радіаторів NRF і їх популярність для BMW і Porsche

Якісні автомобільні запчастини викликають асоціації з Японією, Німеччиною, але зовсім не з Нідерландами. Не дивлячись на те, що саме Нідерланди стали місцем розташування головного інженерного відділу NRF — світового лідера, який випускає теплообмінники для авто, спецтехніку, і техніку для індустріального сектора.

Фабрика NRF займається тільки виробництвом паяних радіаторів. Далі вони виявляються на конвеєрах Fendt, Porsche BMW, Volkswagen і Audi і інших популярних виробників автомобілів.

Для виготовлення радіатора використовують кілька абсолютно різних технологій:

  • механічного збирання;
  • спайки.

Придбати збірний радіатор можливо лише на вторинних ринках, так як заводи переважно вибирають паяні радіатори для комплектації автомобіля.

Радіатор NRF - купити в АвтоТренд

Механічний спосіб виготовлення здійснюється наступним чином: певна кількість трубок вставляють в стрічковий пакет, підставою якого є алюмінієва фольга. Для цього в ній передбачені спеціальні отвори. Робота повністю ручна.

Далі пакет трохи підтискають, а з боків від трубок встановлюються пластини колектори. Щоб зафіксувати результат, збільшується діаметр зовні.

Заключним етапом стає установка пластикових бачків на кожен колектор і затиск вусиків на пластикових пластинах.
Плюс механічних радіаторів — бюджетна вартість. Варто відзначити й істотний мінус у вигляді кульгавої тепловіддачі, так як з трубок виділяється більше тепла, ніж з ребер. Між ними відсутній жорсткий зв'язок, що і стало причиною такої вади. Ребрам властиво заминатися без особливих зусиль, в той час, як для радіаторів не критично низький тиск.

Якщо говорити про паяні радіатори, в їх конструкції є бачки і сполучні трубки. Розташування бачків радіатора може змінюватися — бічне, верхнє, або нижнє. Все залежить від моделі і типу конструкції. Зверху йде надходження антифризу, після чого в процесі плавного опускання він переходить в мінусову температуру.

Радіатори бренда NRF в магазині АвтоТренд

Щоб поліпшити теплообмін трубок можна вдосконалити конструкцію додатковими елементами. Підійде використання пластин або алюмінієвих гофрованих смужок–стрічок (їх монтують в сучасні радіатори). Надходження плоско овальних трубок і пластика на фабрику здійснюється в готовому вигляді. Формування допомагає отримати міцну гофровану стрічку. Далі збирається радіаторний пакет, і в кінцевому підсумку переконуються в герметичності радіатора.

Акційні Пропозиції